Blog Transportowy działa od 2009 roku. Jest poświęcony środkom transportu. Przeważają autobusy, ale nie brakuje także pojazdów szynowych, ciężarówek i trolejbusów. Jest tu także miejsce na wyjątkowe osobówki oraz teksty o samolotach i pływających środkach transportu. Autor w niniejszym blogu nie reprezentuje żadnej firmy i instytucji. Notki są wzbogacane informacjami prasowymi nadsyłanymi przez producentów. Nowy adres, pod którym publikowane są najnowsze wpisy to: www.blogtransportowy.eu.
Google+

Reklama w Blogu Transportowym

Zachęcam do reklamowania firmy i jej oferty w Blogu Transportowym. Dziennie strona odnotowuje około 150 – 250 wejść.

Proponuję dwie opcje:

Pierwsza to umieszczenie banera reklamowego pod treścią wpisu. Baner może być umieszczony pod jednym wpisem lub pod kilkoma kolejnymi. Taka reklama jest stała, czyli nigdy nie będzie usunięta, stając się częścią danego artykułu.

Druga to wpis poświęcony firmie i jej ofercie. Oddzielna notka o treści uzgodnionej z reklamodawcą. W tym przypadku również obowiązuje zasada stałej emisji – zamieszczony materiał nie będzie usuwany.

W razie zainteresowania proszę o kontakt:

blogtransportowy@interia.pl

 

 

Blog Transportowy jest najpopularniejszym blogiem o tematyce motoryzacyjnej na portalu Blox.pl należącym do grupy Agora, która jest wydawcą np. Gazety Wyborczej.

W notowaniu „Top 10 najczęściej czytanych blogów w kategorii Motoryzacja” Blog Transportowy regularnie gości na pozycji pierwszej.

 

Blog Transportowy na pierwszym miejscu 

Blog Transportowy na pierwszym miejscu.


 

Uwaga !!!

Blog Transportowy zmienił lokalizację. Nowe materiały są publikowane wyłącznie na platformie Blogger, pod adresem https://blogtransportowy1.blogspot.com/ lub www.blogtransportowy.eu